Kontakt oraz obszar mojej działalności 

Gmina Zławieś Wielka

Poniżej znajdziesz mapę, gdzie świadczę swoje usługi geodezyjne.
Jak widzisz - staram się obsługiwać praktycznie cały powiat toruński.
Głównie celuję jednak w poniższe miejscowości:
Uczciwy geodeta w Toruniu i okolicach

Kontakt

Imię:
Konrad Sawko
Adres:
ul. Lisia 22c, 87-100 Toruń
Telefon:
793-660-880
Do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 - 16.30
soboty od 09:00 - 15.00

Gmina Zławieś Wielka

Zławieś Wielka to przyjemna wieś położona w powiecie toruńskim.
W tym wypadku mam jednak na myśli całą gminę, która obejmuje wiele pomniejszych miejscowości.
Mimo groźnie brzmiącej nazwy, Zławieś Wielka to centrum mnóstwa nowych inwestycji.
A gdzie inwestycje, tam zawsze potrzebny jest dobry geodeta.

W skład gminy Zławieś Wielka wchodzi Cegielnik, Cichoradz, Czarne Błoto, Czarnowo, Górsk, Gutowo, Łążyn, Pędzewo, Przysiek, Rozgarty, Rzęczkowo, Siemoń, Skłudzewo, Stary Toruń, Toporzysko, Zarośle Cienkie, Zławieś Mała i Zławieś Wielka.

Zławieś Mała

Młodsza siostra Złowsi Wielkiej - Zławieś Mała, to miejscowość, w której wykonuję swoją pracę jako geodeta. Zamówisz u mnie od mapy do celów projektowych, aż po wznowienie granic nieruchomości.

Cegielnik

Świadczę usługi geodezyjne w miejscowości Cegielnik, wsi znajdującej się w pobliżu Złowsi Wielkiej. Obsłużyłem na tym terenie wielu klientów - od prywatnych, aż po firmowych.

Cichoradz

Jako geodeta działam też na terenie wsi Cichoradz. Wytyczenie obiektu budowlanego nie będzie dla mnie najmniejszym problemem. Skontaktuj się ze mną już teraz i spotkajmy się na Twojej działce w tej miejscowości.

Czarne Błoto

Realizuję usługi geodezyjne na terenie obrębu Czarne Błoto. Doświadczenie w podziałach nieruchomości na tym obszarze pozwoli mi poprowadzić Twoje zlecenie bez zbędnych komplikacji i przedłużeń. Czyli tak, jak być powinno.

Czarnowo

Potrzebujesz pomocy geodety na terenie tej wsi? Skontaktuj się ze mną - obsługuję zarówno Czarnowo, jak i pozostałe miejscowości w pobliżu. Szybko i skutecznie.

Górsk

Jako geodeta świadczę swoje usługi w miejscowości Górsk. Jest to wieś, w której mieszkam, więc możesz liczyć na dobry rabat po sąsiedzku.

Gutowo

Każdy, kto potrzebuje wykonać pomiary swojej posesji, może skorzystać z moich usług geodezyjnych na terenie wsi Gutowo. Gwarantuję sprawny kontakt i wsparcie techniczne.

Łążyn

Doświadczony fachowiec geodeta działający na terenie wsi Łążyn? Właśnie go znalazłeś - inwentaryzacje, oceny środowiskowe, badania geofizyczne: zamów, czego tylko potrzebujesz.

Pędzewo

Odpowiadam za projektowanie i realizację projektów geodezyjnych na terenie miejscowości Pędzewo. Z mojej strony możesz liczyć na wysoki standard wykonania i zdanie raportów po wykonaniu zlecenia.

Przysiek

Realizuję zlecenia geodezyjne i kartograficzne na terenie miejscowości Przysiek. Dotrzymam wszystkich terminów (deadlinów) i obsłużę Cię w pełni kompleksowo.

Rozgarty

Jestem także odpowiedzialny za dokonywanie pomiarów geodezyjnych na terenie miejscowości Rozgarty. Zapewniam rozwiązanie Twoich kartograficznych problemów i gwarancję po wykonaniu zlecenia.

Rzęczkowo

Swoją wiedzę i doświadczenie geodezyjne wykorzystuję też we wsi Rzęczkowo. Oferuję także doradztwo w sprawach związanych z pracą nad gruntami.

Siemoń

Wieś Siemoń liczy sobie zaledwie 800 mieszkańców, jednak wielu z nich potrzebuje pomocy geodety. Jeśli i Ty zaliczasz się do tego grona - skontaktuj się ze mną.

Skłudzewo

Jako geodetę nieraz spotkasz mnie też we wsi Skłudzewo - ona również należy do gminy Zławieś Wielka, która jest moim oczkiem w głowie jeśli chodzi o obsługę klienta.

Stary Toruń

Stary Toruń to miejscowość obok… Torunia. Często działam w obrębie tego sporego miasta, dlatego też skorzystasz z moich usług geodezyjnych w pobliskich wsiach.

Toporzysko

Toporzysko to wieś o groźnej nazwie, choć w rzeczywistości jest przyjazna dla inwestorów. Świadczę na jej terenie usługi geodezyjne od lat.

Zarośle Cienkie

Nazwa wsi “Zarośle Cienkie” nie kojarzy się z miejscem nowych inwestycji. Nic bardziej mylnego - jako geodeta często odwiedzam tę miejscowość, aby wykonać na przykład podział nieruchomości.

Uczciwy geodeta, który wyręczy Cię w żmudnej walce z urzędnikami

Urzędnicy to nie diabły wcielone. A ich celem (wbrew pozorom) nie jest utrudnianie życia ludziom.
"Przeciętny" człowiek nie zawsze jednak jest w stanie zrozumieć ich formalny język. 
Nieznajomość procedur sprawia z kolei, że urzędy trzeba odwiedzać wielokrotnie - a tego raczej nikt z nas nie lubi.

Dla Ciebie, inwestora, to zwykła strata czasu i nerwów.
Dzięki mnie będziesz mógł skupić się tylko i wyłącznie na najważniejszych kwestiach, a sprawy formalne przejdą w zapomnienie.
Zajmę się za Ciebie tym, na czym znam się najlepiej - ułatwianiem papierkowej roboty.
Copyright © 2022-2023 Uczciwy Geodeta
Grafika oraz projekt strony internetowej: JANIK.DESIGN